10 tipů, jak se efektivně naučit cizí jazyk

text © 2017 Dana-Sofie Šlancarová a Lýdia Machová / foto © archiv Lydky Machové

Učíte se angličtinu nebo jiný jazyk už několik let, ale pořád se nedokážete plynně domluvit? Máte pocit, že vám to do té hlavy prostě nejde?

Pozor! Chyba není ve vaší v hlavě nebo ve vašem (malém) talentu na jazyky! Stačí jen změnit přístup k učení – a uvidíte, jak vám to půjde.

Ve škole vám to totiž neřekli a neukázali – ale jazyky se dají učit mnohem jednodušeji a příjemněji, než jste si doposud mysleli!

Jak na jazyky konečně jinak, lépe, zábavněji a s menšími náklady na čas i peníze, to se dozvíte na webináři Dany-Sofie Šlancarové s Lýdií Machovou, nazvaném Konec věčným začátkům: 10 tipů, jak se efektivně naučit cizí jazyk.

Tento webinář se konal 7. června 2017 a zde je jeho záznam:

 

>

 

NEPŘEHLÉDNĚTE!

Chcete se dozvědět o Lydčině videokurzu Mistr jazyků víc?
Směle do toho! Více informací najdete přehledně a jasně
na této stránce.

 

 


 

A ještě jeden milý bonus pro vás! Stáhněte si inspirativní a praktické PDF, jak si můžete před létem hezky osvěžit a zlepšit angličtinu. Najdete ho na tomto odkaze. Dozvíte se v něm krom jiného i něco o tom, proč Španělé jedí tak pozdě, co je to travel hacking, anebo co doopravdy říkají hrdinové seriálu Přátelé v originále a že jsou možná ještě vtipnější, než jste si mysleli! 🙂

 


Lýdia Machová je slovenská polyglotka, tlumočnice a jazyková mentorka, která se sama naučila 7 jazyků. Nový jazyk se učí průměrně každé dva roky a domluví se jimi plynně, aniž by někdy žila v zahraničí.

O jejích kvalitách svědčí i to, že krom mnoha jiných příležitostí tlumočila i pro slovenskou premiérku Ivetu Radičovou nebo slovenskou první dámu, paní Gašparovičovou, na setkání evropských prezidentů, či pro peruánského šamana nebo dokonce pro takové ikony osobního rozvoje, jako jsou Brian Tracy či Tony Robbins!

Za 16 let učení se jazykům objevila způsob, jak se jazyk dokáže naučit kdokoli, a to na takové úrovni, aby se v něm cítil přirozeně a nemusel nad ním příliš přemýšlet. Tvrdí, že učení se jazykům nemusí být ani komplikované, ani zdlouhavé a vůbec už ne nepříjemné. Právě naopak: jazyky se dají učit velmi zábavým a uvolněným způsobem – a výsledky mohou být vidět mnohem dřív, než jste zvyklí ze školy…

 

2 Komentáře

 • Lenka

  Odpověď Odpovědět 3 prosince, 2018

  AZdravim vas,
  dekuji za bezva typy.

  Lenka

 • DonLabuznik

  Odpověď Odpovědět 28 dubna, 2019

  Já jsem se inspiroval na https://ideaclub.cz/media/jak-se-rychle-naucit-nemecky a ze všeho nejvíc mi pomohlo najít si kamarády, kteří jsou v němčině rodilý mluvší. S těmi se snažím pravidelně komunikovat přes skype a zlepšuju se díky tomu opravdu výrazně.

Napište komentář

* Povinné údaje